Jak vytvořit účet?

A. Online

  1. Vyplňte všechny požadované údaje v registračním formuláři a klikněte na Registrovat se. Ke každé e-mailové adrese může být vytvořen pouze jeden účet, pokud ho již máte, pokračujte obnovením hesla.
  2. Pokud jste zadali všechy požadované údaje správně, máte vytvořený nepotvrzený účet. Do něj se lze přihlásit, nicméně nelze provádět žádné operace. Pokud Vám formulář napsal chybu, opravte údaje a pokračujte v kroku 1.
  3. Na zadanou e-mailovou adresu Vám přišel e-mail s odkazem. Když na něj kliknete, ověříte platnost Vaší adresy a tím potvrdíte účet. Časté problémy s ověřovacím e-mailem.
  4. Nyní se můžete přihlásit. Zadejte e-mail a heslo, které jse vyplnili při registraci. Pokud zaškrtnete Přihlásit trvale nebudete automaticky odhlášeni po delší nečinnosti. Tuto možnost nedoporučujeme používat na cizích nebo veřejných počítačích. Jak na zapomenuté heslo.
  5. Nyní jste v přehledu Vašeho účtu. Zde jsou odkazy na všechny dostupné nástroje. Do tohoto menu se vždy vrátíte kliknutím na Vaše jméno v pravém horním rohu webu.

B. Osobně

  1. Navštívíte nás osobně v otvírací době, přijdete na lekci bez rezervace a nebo nás kontaktujete telefonicky.
  2. Instruktor Vám vytvoří účet, zakoupíte kredity a zarezervuje Vám požadované lekce. I nadále můžete rezervovat lekce osobně nebo telefonicky, bez využívání tohoto webu.
  3. Pokud ale instruktor při vytváření Vašeho účtu zadá Váš e-mail, dojde Vám na něj zpráva s odkazem pro potvrzení adresy. Jakmile na něj kliknete, účet se aktivuje a bude Vám vytvořeno a další zprávou zasláno heslo. Pokud Vám e-mail nedošel, můžete postupovat stejně jako při online registraci s výjimkou registrace nového účtu, protože na něm by nebyly Vaše kredity. V případě, že byla adresa zadána špatně nás kontaktujte a my ji opravíme.
  4. Nyní máte plnohodnotný účet a můžete se přihlásit. Zadejte e-mail a heslo, které jse vyplnili při registraci. Pokud zaškrtnete Přihlásit trvale nebude automaticky odhlášeni po delší nečinnosti. Tuto možnost nedoporučujeme používat na cizích nebo veřejných počítačích.

Nyní si můžete vytvořit svoji první rezervaci

Přihlásit se | Registrace