Nová posila

5.3.
Od února náš tým posílila usměvavá trenérka Zdenka. Můžete si na ni jít zacvičit každé úterý v 17:30 na Ježka, kde se s Vámi krásně protáhne na Zdravých zádech. Kdo má rád dynamičtější lekce, tak by neměl vynechat středeční lekci aerobiku od 17h. Pro příznivce pilates jsme připravily lekce power pilates, které probíhají každou středu od 18:10. Čtvrteční večery můžete Zdenku potkat na lekcích TRX od 19:10. Aerobik, power pilates a TRX se cvičí ve studiu na Písečné.

Multisport

9.4.
Vážení klienti, 

nově přijímáme karty multisport. Karta platí na skupinové lekce, které probíhají ve studiu na Písečné (kromě Funkčního tréninku). Na lekci se přihlásíte klasicky přes rezervační systém (z čehož plyne nutnost mít na účtě minimum kreditů na danou lekci), trenérovi pak ukážete kartičku, podepíšete se do tabulky a kredity Vám budou vráceny zpětně. 

Karta multisport se nevztahuje na lekce probíhající v centru Ježek!

Běžecký spolek Fast and light

9.4.
Od dubna se můžete těšit na běžecké tréninky nového spolku Fast and light. Fit plus Blansko je s tímto spolkem provázáno skrz jednu ze zakladatelek - Terezu Čermákovou, která níže vysvětlí proč spolek vznikl a co je jeho cílem.

Behání je mou vášní, což ví každý, kdo mě zná. Nebylo to tak ale vždy. Začátky jsou vždycky těžké, hlavně když je na to člověk sám. Postupně jsem si ale běh zamilovala a zjistila, že je to nádherný sport, díky kterému má člověk blíž k přírodě. A přesně proto jsme se rozhodli založit běžecký spolek - jednak, aby v tom ti, kdo začínají nebo chtějí začít, nebyli sami, druhak abychom lidem ukázali jak lze spojit sport a přírodu. Cílem je vytvořit komunitu "běžců", kteří budou vyrážet na společné výběhy do přírody, navzájem se podporovat, zlepšovat své výkony, motivovat se a bavit se u toho. 

Takže neváhejte, ať už běháte nebo chcete začít, každý je u nás vítán. Pro více informací navštivte náš web: www.fastandlight.cz nebo fb: https://www.facebook.com/fastandlight.cz 

Tereza
Přihlásit se | Registrace