Bezpečnostní pokyny platné od 4.5.2020

26.4.

Vážení klienti,

pro zajištění bezpečnosti vaší i všech, kteří se o Vás u nás starají, Vás prosíme o dodržování následujících pravidel:


1. Přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujte do sportovní obuvi určené pro vnitřní prostory. Choďte nejdříve 5 minut před lekcí.


2. Nezapomeňte, že při pobytu u nás musíte mít zakrytá ústa a nos, jako nejvhodnější variantu doporučujeme např. chirurgické ústenky, které se dají zakoupit v lékárnách.


3. Pokud je to možné, přineste si vlastní podložku na cvičení. Pokud použijete naši podložku, tak si pod sebe při cvičení dávejte ručník.


4. Platby za cvičení preferujeme bezkontaktní (tedy převodem na účet).


5. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.


6. Vždy dodržujte bezpečnou vzdálenost minimálně 2 m od dalších cvičících.


7. Po každé lekci použijte na vámi používané pomůcky dezinfekční prostředky. Pomůcku nejprve očistěte a následně ošetřete dezinfekcí, dezinfekční prostředky pro vás máme k dispozici. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní cvičící.


8. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.


Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a  budete se u nás cítit bezpečně. V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte náš personál. Jsme vám plně k dispozici.

nařízení vlády - koronavirus

12.3.
Cvičební studio Fit Plus Blansko bude dočasně uzavřeno, od pátku 13.3.2020 nebudou probíhat žádné lekce, ani na Písečné, ani na Ježkovi. O aktuálních změnách Vás budeme informovat. 

Děkujeme za pochopení.

Letní rozvrh - platný od 1.7.2019

21.6.
letni rozvrh
Přihlásit se | Registrace