TRX začátečníci

Délka: 50 minut
Cena: 150 kreditů
Skupiny: 8 lidí

TRX pro začátečníky je určeno nováčkům i všem, kteří si chtějí zdokonalit techniku cviků.

TRX (Total-body Resistance Exercise), často nazývané jako závěsný systém, lze volně přeložit jako cvičení s vlastní vahou těla. Cviky na závěsném systému jsou zaměřeny na budování funkční síly, zlepšují flexibilitu, rovnováhu a stabilitu jádra, vše v jednom tak, jak je potřeba na sportovním hřišti i v běžném životě. Cvičení není určené jen vrcholovým sportovcům, je určeno pro všechny, kteří chtějí bezpečně a rychle zlepšit tělesnou kondici. Značnou výhodou, díky které se stal závěsný systém populární a oblíbený, je jeho efektivita a všestrannost, kdy tělo cvičí se svou vlastní váhou.

TRX umožňuje provádět integrované cviky. To znamená, že se cviky skládají z více pohybů, často v různých rovinách. Tento typ tréninku zlepší schopnost nervového systému efektivně sladit pohyby na vyšší úrovni, zlepšit stabilitu a budovat funkční svalovou hmotu. Zapojením více svalových skupin napříč různými rovinami pohybu roste svalová hmota rovnoměrně a vyváženě, což snižuje nebezpeční zranění a zlepšuje výkonnost.

Velkou výhodou závěsného systému je změna intenzity během cvičení. To znamená, že po zvládnutí techniky, lze zvýšit obtížnost cviku pouhou změnou postavení.

 

 

Lekce proběhne v minimálním počtu dvou cvičících.

 

Ukázka zde: http://www.youtube.com/watch?v=Gagl23KZs0U

Zajímavé informace zde: http://www.trxsystem.cz/


Žádné záznamy k výpisu

Pro rezervaci míst si musíte vytvořit účet.
Přihlásit se | Registrace