Jak vytvořit první rezervaci?

Za lekce se platí kredity.

  1. Pro rezervaci musíte mít vytvořený účet a být přihlášeni.
  2. Rezervaci můžete vytvořit buď v kalendáři, kde jsou uvedeny dohromady všechny lekce, nebo přímo na jedné ze stránek aktivit.
  3. Pokud jsou v daném termínu volná místa, je v pravém sloupci ikona plus. Klikněte na ni, aplikace Vás požádá o potvrzení rezervace, to zkotrolujte a odsouhlaste. Pokud mezitím někdo volná místa nezabral a máte dostatek kreditů, bude Vám místo zarezervováno a kredity odečteny. Při Vaší úplně první rezervaci na našich stránkách se můžete přihlásit pouze na jednu lekci Vámi vybrané aktivity bez kreditů. Následně při zaplacení aktivity Vám budou kredity zpětně odečteny.
  4. Vedle rezervované lekce je plus bílé. Pokud na něj znovu kliknete, rezervaci zrušíte. Aplikace opět zobrazí potvrzení, aby nebylo možné se jednoduše splést. Kredity Vám budou vráceny pouze pokud zbývá do začátku více než 24 hodin.
  5. Pokud je termín plně obsazen, místo ikony plus je zobrazen připínáček. Kliknutím na něj aktivujete hlídání volného místa. To znamená, že pokud se v daném termínu uvolní místo, bude Vám ihned zasláno upozornění e-mailem na Vaši adresu. Tato funkce je zcela zdarma a nenese s sebou žádné závazky. Hlídání zrušíte kdykoliv opětovným kliknutím na ikonu.
Přihlásit se | Registrace